Ana Sayfa

İlimizde hafta sonları  7 Süper Amatör Ligi , 8 1.Amatör Ligi müsabakası oynanmaktadır,ilimiz futbol hakemi sayısında ki yetersizlik sebebiyle bu 15 müsabakanın en az 7 tanesinin cumartesi günü oynanması gerekmektedir.

2.Amatör Ligi kulüpleri ile yapılan toplantı sonucunda ligin 17-18 Şubat tarihlerinde başlaması kararlaştırılmıştır,kura çekimi 2 Şubat Cuma saat 18:00 de ASKF de yapılacaktır.

Süper Amatör Ligi takımlarından gelen talep üzerine ligin 14.hafta müsabakaları oynandıktan sonra 30-31 Aralık tarihlerinde Süper Amatör Ligine 1 hafta ara verilecektir.

Erteleme müsabakalarında sadece müsabakanın ertelendiği tarihte ki  kulübün lisanslı oyuncuları oynayabilir,yeni transfer,filiz lisans veya yeni vize yapılmış oyuncular kesinlikle oynayamaz,kulüplerimizin bu talimata dikkat etmesi gerekmektedir.

15-26 Ocak Tarihleri Arasındaki Müsabakalara Haftalık Program bölümünden ulaşabilirsiniz.

U-19 Ligi 8-7 iki grup halinde tek devreli lig olarak oynanacaktır,gruplarında ilk 3 sırayı alan kulüpler tek devreli play of oynayacaklardır,başlama tarihi 23 Ekim 2017

U-16 Ligi 8 takımla tek devreli lig usulü oynanacak olup grupta ilk 4 sırayı alan takımlar çift devreli play of oynayacaklardır.